KankyForum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KankyLerin Bulusma Noktası

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
king Sitemize Yönetici Alımları Vardır ! Ayrıca Üye Olan Herkeze 100 Altın Hediye, Sitemiz Copyright (©️)'lidir Hiçbir Şey Çalınamaz veya İzinsiz Alınamaz, Anlayışınız İçin Teşekkürlerking

GAliba Teyzem Deildi.

YazarMesaj
MaceMan
ÇayLak Üye
GAliba Teyzem Deildi. 1310
MaceMan

<b>Uyarı</b> Uyarı : GAliba Teyzem Deildi. Warn110
GAliba Teyzem Deildi. Wfod7dlpq8copy
Erkek
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 372
<b>Nerden</b> Nerden : İzmir
<b>Kayıt Tarihi</b> Kayıt Tarihi : 29/08/09
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 122
Başarı Seviyesi : 1.Seviye
GAliba Teyzem Deildi. Wfod7dlpq8

Cüzdan
Altın Altın: 4490
Gold Bar Gold Bar: 1
GAliba Teyzem Deildi. Empty
MesajKonu: GAliba Teyzem Deildi.   GAliba Teyzem Deildi. Icon_minitimePtsi Eyl. 06, 2010 2:07 pm

Arkadasim bir gün evde otururken teyzesi telefon etmiş vede 15 dakika içinde gelecegi ve birseyler hazirlamasini istemis. Arkasasim da telefonu kapadiktan sonra mutfaga geçip birseyler hazirlamaya baslamis, 10 dakika sonra kapi çalmis vede teyzesi içeri girmis, oturmuslar ama teyzesinin çoktelasli oldugunu farketmis, teyze neyin var diyormus ama birseyinin olmadigini başının ağrıdğını söylüyormuş. Arkadaşıma bakıyormus ama hiç gülmüyormus, neyse Teyzesi 10 - 15 dakika oturmamış bile alisverise çikacagim diye evden çikmis Arkadasim tam Teyzesini ugurlamis o sirada telefon çalmis, Telefonu açtiginda telefondaki Teyzesiymis "ben biraz geç kalacagim beni merak etme demis" Arkadasim o panikle cama kosmus, Telefondaki benim teyzemse yanima gelip oturan da kimdi. Camı açıyor vede teyzesi ayaklari ters bir biçimde yürüyerek gidiyor...
http:// kankyforum.yetkinforum.com

GAliba Teyzem Deildi.
1 sayfadaki 1 sayfası