KankyForum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KankyLerin Bulusma Noktası

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
king Sitemize Yönetici Alımları Vardır ! Ayrıca Üye Olan Herkeze 100 Altın Hediye, Sitemiz Copyright (©️)'lidir Hiçbir Şey Çalınamaz veya İzinsiz Alınamaz, Anlayışınız İçin Teşekkürlerking

Amcamın Sevgilisi

YazarMesaj
MaceMan
ÇayLak Üye
Amcamın Sevgilisi 1310
MaceMan

<b>Uyarı</b> Uyarı : Amcamın Sevgilisi Warn110
Amcamın Sevgilisi Wfod7dlpq8copy
Erkek
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 372
<b>Nerden</b> Nerden : İzmir
<b>Kayıt Tarihi</b> Kayıt Tarihi : 29/08/09
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 122
Başarı Seviyesi : 1.Seviye
Amcamın Sevgilisi Wfod7dlpq8

Cüzdan
Altın Altın: 4490
Gold Bar Gold Bar: 1
Amcamın Sevgilisi Empty
MesajKonu: Amcamın Sevgilisi   Amcamın Sevgilisi Icon_minitimePtsi Eyl. 06, 2010 2:24 pm

slm ben canan ben amcamin kiziyla çok samimiydik bi gün çatiya çikmiştik amcamin kisinin sewgilisi trafik kazasi geçirmiş ve biz amcamin kiziyla ağliyorduk ve amcamin oğluda yanimizdaydi ve masanin üstünde bir helkel vardi helkel damatla gelin di ve amcamin oğlu şaka yapiyorudu dioduki o çocuk ölücek filan alay ediyodu sonra o helkeldeki damatin kafasi koptu biz çok korktuk amcamin oğlu bizi birakip gitti biz amcamin kiziyla durduk ve amcamin kizina telefon geldi sewgilisi ölmüş ve amcamin kizıyla yine ağlamaya başladik onlarin şarkisini teyipten dinleyip ağliyoduk ve birden bire teyip kapandi işiklar sönüp sönüp yandi ve biz bağiriyoduk sanra annemiz geldi kapi çaldi işiklar geldi ondan sonra amcamin kızı dioduki mutfaktaydik geldiysen bi şey yap ve tam o sirada yukardaki fincan yere düştü biz gene çiğlik çiğliğa bağirdik çok korkmuştuk walla ister inanin ister inanmayin ama bence iananin
bana ulaşmak isterseniz msn : angelcanan18@hotmail.com
http:// kankyforum.yetkinforum.com

Amcamın Sevgilisi
1 sayfadaki 1 sayfası